Panel na ECAS9 2023: African Futures - zgłoszenia referatów do 9 stycznia 2023 r.

W dniach 31 maja – 3 czerwca 2023 roku w Kolonii odbędzie się najbardziej prestiżowa cykliczna europejska konferencja studiów afrykanistycznych – 9th European Conference on African Studies (ECAS9: African Futures), organizowana wspólnie przez Global South Studies Center (GSSC) Uniwersytetu w Kolonii oraz Institute for Anthropological Research in Africa (IARA) KU Leuven. Zgłoszenia referatów potrwają do 9 stycznia 2023 r. Zachęcamy do uczestnictwa i polecamy panel Social-political transformations in the African Great Lakes Region in the postcolonial perspective, zgłoszony przez Dr Joannę Mormul z Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych oraz Dr Kateřinę Ženkovą Rudincovą z Katedry Geografii Człowieka i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Ostrawskiego, naszej instytucji partnerskiej.

Link do panelu na stronie konferencji, przez którą można zgłaszać propozycję referatów.

logo konferencji na tle kształtu afryki