Umowa o współpracy z Muzeum Etnograficznym im. Seweryna Udzieli w Krakowie

Miło nam poinformować, że dnia 23 maja 2023 roku została podpisana umowa między Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie a Muzeum Etnograficznym im. Seweryna Udzieli w Krakowie dotycząca współpracy pomiędzy Muzeum a Jagiellońskim Centrum Badań Afrykanistycznych (jednostką współtworzoną przez WSMiP UJ). Umowa ma na celu współpracę w dziedzinie afrykanistyki w zakresie działań naukowych, edukacyjnych i organizacyjnych. W jej ramach możliwe będzie, m.in. realizowanie wspólnych prac i projektów badawczych, dydaktycznych, organizacja warsztatów, seminariów, konferencji naukowych i popularnonaukowych oraz wystaw. Przewidziana jest również możliwość organizowania praktyk studenckich dla studentów WSMiP UJ w Muzeum Etnograficznym w Krakowie.

logo muzeum etnograficznego w krakowie