27 kwietnia 2022 r. - Międzynarodowa konferencja online „The Visegrad Countries and Africa: history and contemporaneity”

Z przyjemnością zapraszamy na międzynarodową konferencję naukową „The Visegrad Countries and Africa: history and contemporaneity”, organizowaną przez Jagiellońskie Centrum Badań Afrykanistycznych, Africa Research Institute (Óbuda University) oraz Centre for Military Studies (Stellenbosch University). Konferencja odbędzie się 27 kwietnia b.r. w formule online na platformie MS Teams. Prosimy o wcześniejszą rejestrację online (również uczestników bez referatu) – odnośnik do formularza znajduje się w ulotce konferencyjnej, która jest do pobrania wraz z programem konferencji poniżej.

Ulotka konferencyjna