uj-lift-theme.skip-dynamic-banner

20181025

Data: 25.10.2018
Miejsce: Sala im. Michała Bobrzyńskiego w Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Jagiellońska 15
Organizator: Jagiellońskie Centrum Badań Afrykanistycznych oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego

plakat konferencji Czy Afryka potrzebuje nowych granic? Stosunki międzynarodowe w Afryce w kontekście separatyzmów w regionieSerdecznie zapraszamy na konferencję naukową organizowaną przez Jagiellońskie Centrum Badań Afrykanistycznych oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego - Czy Afryka potrzebuje nowych granic? Stosunki międzynarodowe w Afryce w kontekście separatyzmów w regionie, która odbędzie się 25 października 2018 r. w Sali im. Michała Bobrzyńskiego w Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Abstrakty wystąpień