Umowa o współpracy z African Research Institute, Óbuda University (Óbudai Egyetem)

Z przyjemnością informujemy, iż we wrześniu 2021 roku podpisana została umowa o współpracy między Jagiellońskim Centrum Badań Afrykanistycznych a African Research Institute, Óbuda University (Óbudai Egyetem) w Budapeszcie. Umowa ma na celu współpracę w dziedzinie badań naukowych prowadzonych przez obie jednostki, jak również w zakresie realizowanych przez Uniwersytet Jagielloński oraz Óbuda University programów wymiany międzynarodowej w ramach realizowanych programów kształcenia (m.in. poprzez ich promocję oraz dzielenie się dotychczasowymi doświadczeniami na tym polu). Podpisane porozumienie umożliwia również krótko- i długoterminowe wyjazdy pracowników obu jednostek w ramach wymiany bilateralnej.

logo uniwersytetu obuda