Grupa ekspercka North-South Dialogue w ramach The Guild of European Research-Intensive Universities

Miło nam poinformować, że w czerwcu 2021 roku reprezentantką Uniwersytetu Jagiellońskiego w grupie eksperckiej North-South Dialogue uniwersyteckiej sieci badawczej The Guild of European Research-Intensive Universities, założonej w 2016 roku i zrzeszającej obecnie 21 europejskich uniwersytetów badawczych, została Sekretarz Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych, dr Joanna Mormul. Dr Mormul zastąpiła na tym stanowisku Dyrektora Centrum, Prof. Roberta Kłosowicza.

Grupa ekspercka North-South Dialogue w swych działaniach koncentruje się aktualnie na wypracowywaniu sposobów ustanawiania zrównoważonych partnerstw w zakresie badań i edukacji z uniwersytetami oraz badaczami z kontynentu afrykańskiego.

Więcej informacji:

The Guild na Uniwersytecie Jagiellońskim

Oficjalna strona The Guild.

logo the guild