uj-lift-theme.skip-dynamic-banner

Praca w projekcie badawczym

Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu SWPS poszukuje kandydatów na stanowisko stypendysty/asystenta w projekcie badawczym.

Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu SWPS poszukuje kandydatów na stanowisko stypendysty/asystenta w projekcie badawczym pt.: „Dorobek niemieckiej i polskiej antropologii wobec Rwandy", finansowanym przez Polsko-Niemiecką Fundację ds. Nauki (projekt nr 2018-27). Termin nadsyłania dokumentów mija 28 lutego 2019 r.

Szczegóły oferty

VI Kongres Afrykanistów Polskich - II Komunikat Kongresowy
Co oznacza druga z rzędu Pokojowa Nagroda Nobla dla Afryki? - komentarz Kierownika Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych
VI Kongres Afrykanistów Polskich - I Komunikat Kongresowy