maj 2015

20150513

Kurs dra Istvána Tarrósy'ego "Interdisciplinary Development Studies and the Changing Global Context – Theory, Methodology and the Case Study of Sub-Saharan Africa"

Data: 13.05.2015 - 25.05.2015
Miejsce: Sala Posiedzeń INPiSM UJ (ul. Jabłonowskich 5, II p.)
Organizator: Projekt Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie „Społeczeństwo-Technologie-Środowisko

Kierownik JCBA, dr hab. Robert Kłosowicz, prof. UJ, zaprasza na kurs profesora wizytującego - dra Istvána Tarrósy'ego z Uniwersytetu w Peczu. W dniach 13-26 maja 2015 r. dr Tarrósy poprowadzi 16-godziny kurs i warsztaty: Interdisciplinary Development Studies and the Changing Global Context – Theory, Methodology and the Case Study of Sub-Saharan Africa.

Kierownik Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych, dr hab. Robert Kłosowicz, prof. UJ, zaprasza na kurs profesora wizytującego - dra Istvána Tarrósy'ego z Uniwersytetu w Peczu.

W dniach 13-26 maja 2015 r. dr Tarrósy poprowadzi 16-godziny kurs i warsztaty:Interdisciplinary Development Studies and the Changing Global Context – Theory, Methodology and the Case Study of Sub-Saharan Africa. Podstawą do zaliczenia kursu będzie oddanie eseju na uzgodniony z prowadzącym temat oraz aktywny udział w zajęciach (dyskusja, krótkie prezentacje przygotowywane w grupach). Szczegółowy opis znajdziecie Państwo w załączniku. Kurs jest organizowany w ramach projektu Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie „Społeczeństwo-Technologie-Środowisko" (www.set.uj.edu.pl) i współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnicy kursu będą zobowiązani do wypełnienia deklaracji uczestnictwa w projekcie, czyli PEFS (wymóg EFS).

Terminy:

13.05, 14.05, 18.05, 19.05: godz.17:00-19:15

20.05, 21.05: godz. 17:00-18:30

25.05: godz. 17:00-18:00 - podsumowanie kursu, rozdanie zaświadczeń uczestnictwa

Rejestracja uczestników: joanna.mormul@uj.edu.pl